Najlepsza oferta wózków i fotelików dla dzieci

Telefon:+48 605 900 291, +48 663 031 101
Twój koszyk:
0,00 zł
Home CIĄŻA I PORÓDAKCESORIA DLA MAMYPRZECHOWYWANIE POKARMUAVENT › ZESTAW POJEMNIKÓW DO PRZECHOWYWANIA POKARMÓW firmy AVENT PHILIPS

ZESTAW POJEMNIKÓW DO PRZECHOWYWANIA POKARMÓW firmy AVENT PHILIPS

  • 122,00 zł z VAT
szt.
W magazynie: Dostępny
Doskonały i uniwersalny zestaw do przechowywania i transportu mleka oraz przygotowanego pokarmu. Sterylnych pojemników VIA można używać wielokrotnie, ale należy je wyrzucić jeśli tylko wykazują jakiekolwiek oznaki zużycia lub zniszczenia. Przed każdym kolejnym użyciem pojemniki powinny być sterylizowane. Są wytrzymałe i funkcjonalne - mozna je ustawiać jeden na drugim oraz opisywać.

Pokarm można odciągać bezpośrednio do sterylnych pojemników przy użyciu laktatora ISIS VIA ze specjalną nasadką wielofunkcyjną. Pojemniki idealnie nadają się do przechowywania pokarmu w lodówce lub zamrażarce, przewożenia pożywienia oraz podgrzewania w kuchence mikrofalowej. Są sterylnie zapakowane, dlatego nadają się do użytku zaraz po wyciągnięciu z opakowania. Pojemniki VIA można łatwo przekształcić w butelkę lub kubek, zamieniając pokrywkę na wielofunkcyjną nasadkę ze smoczkiem lub ustnikiem AVENT PHILIPS.

Pokrywki i nasadki wielofunkcyjne nadają się do wielokrotnego użytku, ale przed każdym użyciem powinny być sterylizowane.

ZESTAW ZAWIERA:
  • 20 sterylnych pojemników VIA ( 10 o pojemności 180 ml i 10 o pojemności 240ml );
  • 20 pokrywek;
  • 1 łyżeczkę;
  • Brak komentarzy
Podobne w tej kategorii
Najczęściej kupowane z tym produktem