Najlepsza oferta wózków i fotelików dla dzieci

Telefon:+48 605 900 291, +48 663 031 101
Twój koszyk:
0,00 zł
Home › SPACER I PODRÓŻ

Z branżą produktów dla dzieci związani jesteśmy od bardzo długiego czasu. Osiem lat temu założyliśmy własną działalność i rozpoczęliśmy sprzedaż wysyłkową. Zdobyte doświadczenie i ogromna wiedza pozwalają nam myśleć, że jesteśmy dobrzy w tym, co robimy. A bezpieczeństwo i komfort dziecka w czasie podróży samochodem, poza domem czy na spacerze, są dla nas najważniejsze! W tym aspekcie jesteśmy bezkompromisowi. Oferujemy wyłącznie specjalnie wyselekcjonowane i sprawdzone produkty najlepszych firm z Polski i zagranicy. W domowym zaciszu możesz u nas zamówić wózki wielofunkcyjne (w zestawach 2 w 1 czyli wózki głęboko-spacerowe, lub 3 w 1 czyli głęboko-spacerowe z fotelikiem), najlepsze kompaktowe spacerówki, które można przewozić w samolocie, wózki klasyczne, które zapewniają najwyższy komfort i wygodę maluszkowi oraz całą gamę niezbędnych akcesoriów jak torby dla mam (przydatne podczas spacerów na świeżym powietrzu ), osłony i folie przeciwdeszczowe, które ochronią dziecko przed wiatrem i deszczem, parasolki przeciwsłoneczne, adaptery pozwalające na montaż fotelika do 13 kg wagi na stelażu wózka, gondole, nosidełka i wiele innych. 

Foteliki samochodowe to nasza pasja! Cały czas kontrolujemy testy bezpieczeństwa (ADAC, Test Plus i inne) i rozwijamy wiedzę w tym temacie. Doradzimy, jaki fotelik (w zależności od grupy wagowej) jest bezpieczny dla Twojego dziecka i w jakim maluszek będzie czuł się komfortowo, który z produktów jest najbardziej uniwersalny a który z pewnością nie będzie pasował do Twojego samochodu. Oferujemy foteliki montowane tyłem do kierunku jazdy (dla dzieci do 13 i 18 kg. wagi), z mocowaniem Isofix (dla wszystkich przedziałów wagowych) lub specjalną bazą samochodową (pozwalającą na wygodne wpięcie i szybkie wypięcie), z regulacją położenia do pozycji sypialnej, z przednią osłoną (dla dzieci od 15 do 36 kg wagi) i wiele innych.

Jeśli lubisz "wypady w teren", nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zabrał ze sobą dziecko! W ofercie posiadamy przyczepki rowerowe z możliwością przerobienia na wygodne i wytrzymałe wózki, foteliki rowerowe, specjalne nosidła przeznaczone na górskie wyprawy oraz chusty i nosidła (niezastąpione na spacerze i w domu).

Marki, takie jak Tako, Riko, Expander, Adamex, Maxi Cosi, Romer, Concord, Quinny, Bexa, Implast, Babyzen, Thule, Navington, X-Lander czy Babybjorn gwarantują najwyższą jakość i, w razie konieczności, doskonały serwis.

SPACER I PODRÓŻ

1 ... 74

1 - 21 z 1537

1 ... 74

1 - 21 z 1537